Index
Inhoud
introductiepagina

Problemen met serverbeheer oplossen

Op de pagina Serverbeheer staat dat mijn servertype niet meer wordt ondersteund.

In eerdere versies van de Microsoft FrontPage-serverextensies werden verschillende webservers op het platform UNIX ondersteund. In FrontPage-serverextensies 2002 wordt alleen de Microsoft Apache-webserver met FrontPage-patch ondersteund. Raadpleeg de beheerdershandleiding voor SharePoint Team Services voor meer informatie.

Opmerking   Via de hyperlinks in dit onderwerp maakt u verbinding met het web. U kunt op elk gewenst moment terugkeren naar de Help-informatie.

Uitnodigingen werken niet.

U kunt alleen uitnodigingen verzenden als u toegang hebt tot een SMTP-server.

E-mailinstellingen voor een virtuele server opgeven
  1. Klik op de pagina Serverbeheer onder Virtuele servers naast de virtuele server die u wilt wijzigen op Beheer.

  2. Klik onder Beheer op Configuratie-instellingen wijzigen.

  3. Typ bij E-mailinstellingen in het vak SMTP-server de naam van de gewenste SMTP-server.

  4. Typ in het vak Verzendadres het e-mailadres vanwaar e-mail moet worden verzonden.

    Dit adres wordt weergegeven in het vak Van van alle e-mailberichten die vanuit de server worden verzonden. Er wordt geen e-mail naar dit adres verzonden. Indien gewenst kunt u hiervoor een e-mailadres gebruiken dat niet wordt gecontroleerd.

  5. In het vak Antwoordadres typt u het e-mailadres waarnaar gebruikers antwoorden kunnen sturen.

    Als een gebruiker een e-mail van de server beantwoordt, wordt het antwoord naar dit adres gestuurd. Gebruik hiervoor een adres dat wordt gecontroleerd.

  6. Selecteer in het vak E-mailcodering de gewenste e-mailcoderingsindeling.

  7. Selecteer in het vak Tekenset de tekenset die moet worden gebruikt.

  8. Klik op Verzenden.

Standaardinstellingen voor e-mail opgeven voor een server
  1. Klik op de pagina Serverbeheer op de optie Standaardopties voor installatie instellen.

  2. Typ in het gebied E-mailinstellingen in het vak SMTP-server de naam van de gewenste SMTP-server.

  3. Typ in het vak Verzendadres het verzendadres dat moet worden gebruikt voor de SMTP-server.

    Dit adres wordt weergegeven in het vak Van van alle e-mailberichten die vanuit de server worden verzonden. Er wordt geen e-mail naar dit adres verzonden. Indien gewenst kunt u hiervoor een e-mailadres gebruiken dat niet wordt gecontroleerd.

  4. Typ in het vak Antwoordadres het adres dat moet worden gebruikt als leden van uw site het e-mailbericht van de server beantwoorden.

    Als een gebruiker een e-mail van de server beantwoordt, wordt het antwoord naar dit adres gestuurd. Gebruik hiervoor een adres dat wordt gecontroleerd.

  5. Klik op Verzenden.